b_350_184_16777215_00_images_Koncert_w_Kosciele_2017_DSC_3219.JPGNiezwykły i poruszający - tymi słowami opisać można koncert noworoczny Tomka Kamińskiego z zespołem, który odbył się w niedzielę 15 stycznia w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Broku.
Tomasz Kamiński, podczas godzinnego koncertu zaprezentował publiczności najpiękniejsze polskie kolędy w tradycyjnych, ale i własnych aranżacjach.
 
Widzowie usłyszeli autorskie utwory z wydanych przez artystę płyt, takie jak "Ty tylko mnie poprowadź", „Anioły do mnie wysyłaj” czy „Jeszua Ben Adonai”... Zarówno wspaniałe teksty jak i znakomita oprawa muzyczna zachwycały publiczność, za co każdorazowo artystę nagradzano gromkimi brawami.
 
Tomek Kamiński to wokalista, skrzypek, autor tekstów, przedstawiciel stylu muzycznego określanego jako piosenka autorska. Wraz z zespołem złożonym ze znakomitych muzyków jazzowych tworzy muzykę z przesłaniem. Niegdyś artysta współtworzył legendarny zespół Nocna Zmiana Bluesa, w którym przez 15 lat śpiewał, a przede wszystkim grał na skrzypcach.


Koncert został zorganizowany przy współpracy i zaangażowaniu Ks. Prałata Jarosława Hrynaszkiewicza Proboszcza Parafii w Broku, Burmistrza Miasta i Gminy Brok Marka Młyńskiego oraz Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka Piotra Uścian-Szaciłowskiego.