DSC_5972-001.JPGW dniu 21 grudnia br. w Bibliotece Publicznej w Broku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”. Celem konkursu było popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności plastycznych oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.  Komisja konkursowa oceniając prace brała pod uwagę oryginalność, pomysłowość oraz estetykę wykonania.

DSC_7947-001.JPGW dniu 17 marca 2017 r. w Bibliotece Publicznej w Broku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na ”Najładniejszą zakładkę do książki” organizowanego dla uczniów z klas II – VI szkoły podstawowej.
Zadaniem uczestników było wykonanie samodzielnie, techniką dowolną, w odpowiednim kształcie, autorskiej pracy plastycznej w postaci zakładki do książki. Do konkursu zostało zgłoszone 34 prace.

DSC_0620.JPGW piątek, 19 lutego 2016 r. o godz. 14.00 nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego na „Najpiękniejszą kartkę walentynkową” zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Broku. Zaproszeni goście, czyli młodzi uczestnicy konkursu wraz z opiekunami obejrzeli wystawione prace oraz odebrali nagrody.

DSC_9594.JPGW poniedziałek 21 grudnia 2015 r. w Bibliotece Publicznej w Broku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną”.

DSC_5467-001.JPG
24 czerwca 2015 r. w Bibliotece Publicznej w Broku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "W baśniowym świecie Pana Andersena". Konkurs został zorganizowany z okazji obchodzonej w tym roku 210. rocznicy urodzin najbardziej znanego duńskiego pisarza i poety Hansa Christiana Andersena.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane prace.