b_350_234_16777215_00_images_spiewanie_koled_01.2017_DSC_3169.JPGOd kilku lat w Bibliotece Publicznej w Broku spotykają się mieszkańcy , aby wspólnie  pośpiewać wraz z brokowskim zespołem „Jarzębina”.
Tak też było i w tym roku, w środowy wieczór 11 stycznia w Bibliotece rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Piękny śpiew Zespołu Ludowego „Jarzębina” poprowadził gości biblioteki w cudowny świat tradycyjnych polskich kolęd.

W repertuarze Zespołu znalazły się znane kolędy i pastorałki. W tym roku wśród nowości zaśpiewane zostały m.in.  „Cicha noc nad Palestyną”, „Skrzypi wóz”, „Gore gwiazda Jezusowi”. Ci, którzy zdecydowali się przyjść na to spotkanie, chętnie włączyli się we wspólne z zespołem śpiewanie.