b_350_233_16777215_00_images_ferie_zimowe_2020_4_DSC_0392.JPGW dniu Świętego Walentego, 14 lutego - Biblioteka Publiczna w Broku  przygotowała dla uczestników ferii zimowych warsztaty literacko-plastyczne "Walentynki w Bibliotece", a dla Czytelników, którzy w tym dniu odwiedzili bibliotekę przygotowana była wystawa książek o tematyce miłosnej.

Na początek dla zobrazowania sensu i wagi święta dzieci z uwagą wysłuchały przeczytaną książkę pt. „Franklin i walentynki”.  Następnie rozwiązały walentynkową krzyżówkę. Super zabawą było celowanie w serce z wypisanymi imionami swojej drugiej połówki, a także wspólne zdjęcia w ramce oczywiście w kształcie serca. W dalszej części zajęć dzieci same wykonywały kartki i serduszka walentynkowe, by podarować je ukochanej osobie. Na zakończenie dzieci otrzymały lizaki w kształcie serduszek.