Ksiki_dla.pngBiblioteka Publiczna w Broku może pochwalić się tytułem "Biblioteki bezglutenowej". Otrzymała go, biorąc udział w projekcie realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Good Books i Justynę Tarkowską "Mile Widziane". W zbiorach naszej biblioteki możecie Państwo znaleźć książki o tematyce celiakii i diety bezglutenowej w formie ciekawych, pięknie ilustrowanych historii dla dzieci oraz poradników dla dorosłych. Zachęcamy do ich wypożyczania.

Biblioteka Publiczna w Broku robi krok w kierunku lepszego dopasowania się do potrzeb czytelników. Od pierwszego marca 2021 r. zmieniają się godziny pracy Biblioteki w taki sposób, aby każdy zdążył skorzystać z naszego księgozbioru – zarówno osoby pracujące, jak i młodzież i osoby spoza Gminy Brok.

2(4).jpg

 

 

W nowym systemie od 1 marca Biblioteka będzie pracować w następujących godzinach:
Poniedziałek - w godz. 8:00 – 17:00
Wtorek - w godz. 8:00 – 17:00
Środa - w godz. 8:00 – 16:00
Czwartek - w godz. 8:00 – 16:00
Piątek - w godz. 8:00 – 16:00
Każda pierwsza sobota miesiąca - w godz. 9:00 – 12:00

Zaproszenie dla Mieszkanek z Miasta i Gminy Brok
Biblioteka Publiczna w Broku przygotowuje wystawę prac promującą talenty i pasje Pań z terenu Gminy Brok. Zachęcamy wszystkie Panie, które w zaciszu swoich domów tworzą wspaniałe prace, aby podzieliły się swoją pasją i pokazały innym swoje talenty (m. in. obrazy, hafty, rzeźby, wycinanki i inne rękodzieło).

Prace prosimy przynosić do Biblioteki Publicznej w Broku do dnia 3 marca br. 

Wernisaż planowany jest 8 marca z okazji Dnia Kobiet w siedzibie Biblioteki.
Kontakt: 297457501
plakatmaly.png

Kopia_Program_i_osoby_biorce_udzia1.jpg

1.JPG

Już po raz drugi w naszej Bibliotece zorganizowano akcję czytelniczą ph. „Randka w ciemno z książką”.

walentynki.jpg

 

W dniu 2 lutego 2021 r. uczestnicy ferii zimowych organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Broku, w tym roku w formule on-line zostali nagrodzeni za wykonane "Pamiętniki z Ferii Zimowych 2021". Gratulujemy: Lence Dębek, Milence Kolosek, Ewelinie Stepnowskiej, Lence Wójcickiej i Kindze Przywoźnej wspaniale wykonanych Pamiętników.

Sound_City_Spring_Party.jpg

Wprawdzie ferie już za nami, ale chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Broku "Feriach Zimowych" innych niż do tej pory, bo formie on-line . Serdecznie dziękujemy za wszystkie przyniesione do nas pięknie wykonane Pamiętniki z Ferii Zimowych 2021!  Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim uczestnikom naszych ferii. Zapraszamy we wtorek 2 lutego do odbioru nagród: Lenkę Dębek, Milenkę Kolosek, Ewelinę Stepnowską, Lenkę Wójcicką i Kingę Przywoźną.

DSC_9162.JPG W dniu 27 stycznia 2021 r. w Bibliotece Publicznej  w Broku rozdawaliśmy nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego "Moje wymarzone ferie zimowe".

Biblioteka Publiczna w Broku udostępnia bezpłatne kody dostępu do czytania e-booków w serwisie Legimi.

4_1.jpg