b_350_233_16777215_00_images_warszaty_wielkanocne_2019_DSC_1066.JPGW oczekiwaniu na zbliżające się święta Biblioteka Publiczna w Broku zaprosiła uczniów z klasy 4 A wraz z wychowawcą ze Szkoły Podstawowej w Broku do udziału w warsztatach wielkanocnych.

Zajęcia prowadziły panie bibliotekarki, które pomagały w ozdabianiu styropianowych jajek. Warsztaty stały się dobrą okazją do rozmów na temat tradycji związanych z Wielkanocą. Technika wykonywania prac była dowolna, uczniowie pracowali z różnymi formami plastycznymi i technicznymi. Wszystkie prace zostały wykonane z wielkim zaangażowaniem, a uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Po zakończonych warsztatach uczniowie wracali do szkoły z dużym entuzjazmem oraz własnoręcznie wykonanymi ozdobami, które staną się świąteczną dekoracją w ich domach.