b_350_233_16777215_00_images_Awanturka_2019_DSC_1283.JPG  5 kwietnia 2019 r. licznie przybyli do sali widowiskowej najmłodsi mieszkańcy naszego miasta obejrzeli wiosenny teatrzyk  pt."Awanturka z leśnego podwórka".
  Sztukę pełną przygód i humoru wystawił Teatr Bajlandia z Warszawy.

To interesujące przedstawienie zawierało bogate treści dydaktyczne. Dzieci podczas wystawionej sztuki mogły nauczyć się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu. Dowiedziały się także, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Barwna scenografia, profesjonalna oprawa muzyczna oraz oryginalne kukiełki zachęcały do słuchania i oglądania. Dzieci żywo reagowały na prezentowane wydarzenia, a na zakończenie nie szczędziły braw aktorom . Największą atrakcję sprawił maluchom bliski kontakt z aktorami i kukiełkami tuż po spektaklu. Przedstawienie dostarczyło młodym widzom wielu miłych i niezapomnianych wrażeń!