b_350_233_16777215_00_images_plener_malarski_2017_DSC_8698.JPGW sobotę, 15 lipca 2017 r. na nadbużańskiej plaży w Broku odbył się Plener Malarski zorganizowany przez brokowską bibliotekę w ramach Spotkań ze Sztuką. Plener stanowił niebywałą okazję do kształcenia zmysłu obserwacji, wyczulenia na nastrój i piękno krajobrazu brokowskiego, a jego uczestnikami była grupa trzydziestu osób.

Miłośnicy sztuki malarskiej mogli skorzystać z rad i artystycznego wsparcia naszego gościa pana Marcina Bogusławskiego- dyplomowanego artysty, malarza.

Urokliwy krajobraz pięknej przyrody gminy Brok z malowniczym widokiem na rzekę Bug, były inspiracją uczestników pleneru. Utrwalone na płótnie efekty pracy zostaną zaprezentowane w bibliotece w ramach wystawy „Malowniczy Brok”.