b_350_234_16777215_00_images_Wakacje_2020_2_1.jpgW dniach 13 - 17 lipca odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne w bibliotece pod hasłem „Bajkowy zawrót głowy”.

Pobudzając dziecięcą wyobraźnię, przenieśliśmy się w magiczny świat bajki- wcale nie za górami, może odrobinkę za lasami, stoi sobie chatka Baby Jagi.... Dzieci zapoznane z historią Jasia i Małgosi wykonały Babę Jagę i jej „słodką” chatkę.

Kolejny dzień wakacyjnych zajęć obfitował w morskie pejzaże. Przy użyciu muszelek, farb i piasku zostały wykonane piękne krajobrazy morskie na płótnie jak i brystolu.

Prace z papierowymi kubeczkami były kolejną atrakcja wakacyjnej przygody w bibliotece. Tym razem dzieci wykonały żabki z jednorazowych kubeczków.

Podczas zajęć nie zabrakło oczywiście spotkań z książką, a także wesołych gier i zabaw.