b_350_233_16777215_00_images_Koncert_dzien_kobiet_2020_DSC_0917.JPG
Tradycyjnie, jak co roku, w okolicach  8 marca w Broku organizowany jest koncert dla Pań z okazji ich święta.
W tym roku, w piątkowe popołudnie, 6 marca br. w Sali widowiskowej w Broku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, na którą Burmistrz p. Marek Młyński zaprosił wszystkie Panie z Miasta i Gminy Brok. Sala była wypełniona po brzegi Mieszkankami, które chętnie skorzystały z zaproszenia.

 


Tego dnia każda z Pań obdarowana została symbolicznym kwiatkiem, co sprawiło im ogromną radość. Ale to nie była jedyna atrakcja przygotowana na piątkowy wieczór.
Na początku uroczystości Burmistrz p. Marek Młyński złożył Paniom serdeczne i ciepłe życzenia z okazji ich święta, a następnie na brokowskiej scenie wystąpił zespół Plateau.
Podczas romantycznego, lirycznego, a równocześnie energetycznego koncertu licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać największe autorskie przeboje grupy takie jak "Niebezpiecznie piękny świt”, "Nic nie pachnie jak Ty".  Wśród wykonanych utworów, znalazły się także przeboje niezapomnianego Marka Grechuty, z których grupa słynie jako oryginalni interpretatorzy piosenek Legendy - "Wiosna, ach to Ty", "Dni, których nie znamy", "Będziesz moją panią".
Koncert okazał się wspaniałym wydarzeniem, które spotkało się z gorącym przyjęciem publiczności. Zespół w podziękowaniu za koncert otrzymał od Pań gromkie brawa.  Ten niezwykle miły i podniosły wieczór zakończył słodki poczęstunek.