b_350_255_16777215_00_images_podaj_dalej_2019_DSC_0820.JPG29 listopada 2019 roku  Biblioteka Publiczna w Broku, przeprowadziła spotkanie „Podaj dalej” dla bibliotekarzy działających na terenie powiatu ostrowskiego. Celem spotkania było podzielenie się swoim doświadczeniem z realizacji spotkań edukacyjnych dla seniorów,  w ramach 6. edycji programu „O finansach… w bibliotece”.

Podczas spotkania Dyrektor Biblioteki Ewa Młynarczuk omówiła tematykę realizowanych modułów szkoleniowych, zasady projektu oraz podzieliła się swoimi doświadczeniami.
Projekt „O finansach…  w bibliotece – 6. Edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.