b_350_233_16777215_00_images_I_dzien_ferii_2019_DSC_8615.JPG
Ferie zimowe… długo wyczekiwany okres przez każdego ucznia.  Dwa tygodnie odpoczynku od szkolnych podręczników, ocen, zadań domowych. Można je miło spędzić na wiele sposobów – w domu, u rodziny, znajomych lub, tak jak zrobili to nasi dzisiejsi Goście, na ciekawych zajęciach zorganizowanych w Bibliotece.

Pierwszy dzień ferii rozpoczęliśmy od zajęć plastycznych, na których dzieci wykonały witraże. Najpierw z  bloku rysunkowego wycinały różne kształty, a następnie zaklejały powstałe puste fragmenty kolorową bibułką.
Następnie po chwili odpoczynku i małym poczęstunku, uczestnicy spotkania tworzyli kolejne barwne obrazki, tym razem z wykorzystaniem kolorowej soli kuchennej.

Wszystkie prace przyozdobią na czas ferii, naszą bibliotekę i będą cieszyły oko wszystkich czytelników.
Tak wyglądał pierwszy dzień  ferii w bibliotece, a jakie będą kolejne dni…
Aby się o tym przekonać, zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Broku na „Ferie z Biblioteką 2019”.