b_350_245_16777215_00_images_koledowanie_2018_DSC_8117.JPGStało się już tradycją, że w okresie świątecznym mury Biblioteki Publicznej w Broku przepełniają dźwięki kolęd i pastorałek. „Wspólne Kolędowanie z Biblioteką”, co rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Miasta i Gminy Brok oraz Gości z poza ziemi brokowskiej.

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalne, w tym roku odbyło się w dniu 27 grudnia 2018 r. Artystyczną oprawę, jak zawsze zapewnił działający na terenie Miasta i Gminy Brok Zespół Ludowy „Jarzębina”. Ponadto tegoroczne kolędowanie uświetnił także młody duet wokalno - gitarowy „Bluebird” Weronika Rydzewska i Sebastian Brejnak. Licznie przybyli uczestnicy spotkania ochoczo włączali się we wspólne kolędowanie. Nastroju świątecznego dopełniła wyjątkowa dekoracja pomieszczeń Biblioteki Publicznej w Broku, wytwarzając niepowtarzalny nastrój, który pozwolił uczestnikom ponownie poczuć, tę swoistą magię Świąt Bożego Narodzenia.