b_350_233_16777215_00_images_ferie_zimowe_2018_wtorek_DSC_7281(1).JPGWtorkowe zajęcia poświęcone były czekoladzie.  Uczestnicy spotkania poznali proces powstawania czekolady, wysłuchali „czekoladowego” opowiadania, tańczyli w rytm znanego przeboju „Chocolate, choco, choco”. Odbyły się też „słodkie” konkursy, które wzbudziły ogromne emocje!

Jeśli zajęcia w bibliotece – to oczywiście z książką w roli głównej. Przygotowano wystawkę książek o czekoladowych tytułach m.in: „Dzień czekolady” A. Onichimowskiej oraz „Charlie i fabryka czekolady”.
W trakcie spotkania na stołach królowała czekolada w różnych smakach. Wiele radości sprawiło dzieciom malowanie obrazków na waflu przy użyciu czekolady. Największą jednak atrakcją zajęć była czekoladowa fontanna, w której dzieci zatapiały owoce.