b_350_234_16777215_00_images_glosne_czytanie_grudzien_2017_DSC_4159.JPGOstatnie już w tym roku „Głośne Czytanie” w  Bibliotece Publicznej w Broku odbyło się dnia 5 grudnia 2017 r. Tym razem  gościem specjalnym była starsza sierżant p. Magdalena Wojciechowska - Dzielnicowa z terenu gminy Brok, która czytała uczniom klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Broku.

Na spotkanie została wybrana lektura kl. I „Kopciuszek”, która w bibliotece cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych czytelników. Spotkanie było też okazją do krótkiej rozmowy o bezpieczeństwie i pracy w policji.  Po czytaniu nadeszła pora na prace plastyczne nawiązujące do wysłuchanej bajki o Kopciuszku. Dzieci opuściły bibliotekę z uśmiechem na twarzach i obiecały, że będą odwiedzać bibliotekę i wypożyczać książki.

Serdecznie dziękujemy p. Magdalenie Wojciechowskiej, która pomimo swoich licznych obowiązków służbowych przyjęła zaproszenie i wzięła udział w akcji „Głośnego Czytania”.