b_350_234_16777215_00_images_chusteczniki_2020_DSC_5115.JPG25 sierpnia 2020 r.  w Bibliotece Publicznej w Broku odbyły się warsztaty decoupage’u „chusteczników”. Uczestniczki  otrzymały drewniane „chusteczniki” i za pomocą specjalnych farb mogły przyozdobić je według uznania metodą decoupage. Wybór dekoracji był bardzo szeroki, więc każda z Pań znalazła coś dla siebie odpowiedniego i mogła stworzyć dzieło niepowtarzalne.

Dwie godziny pracy zaowocowały świetnym elementem wystroju do każdego wnętrza, bądź prezentem dla kogoś bliskiego – co ważne wykonanym własnoręcznie. Nad pracą czuwała bibliotekarka Iwona Gawrońska. Udzielała ona cennych rad i wskazówek początkującym artystom. Efekty końcowe były niezwykłe, zapraszamy do galerii zdjęć.