b_350_387_16777215_00_images_II_pokaz_spektaklu_o_raju_2020_0072-001.jpg

W dniu 23 stycznia 2020 r. po raz drugi na deskach Sali Widowiskowej w Broku odbył się pokaz spektaklu teatralnego " O RAJU! czyli o tym co było, kiedy nic nie było... " w wykonaniu grupy teatralnej dzieci i młodzieży, działającej przy Bibliotece Publicznej w Broku.

Przedstawienie inspirowane jest scenariuszem Maliny Prześlugi, a reżyserem spektaklu była Dominika Potomska. Humorystyczny spektakl opowiadający o powstaniu świata, w którym na początku było tylko NIC, nie tylko umilił czas licznie przybyłym młodym widzom (od kl. I do kl. VI Szkoły Podstawowej w Broku), ale również  przeniósł do magicznego świata teatru pobudzając ich wyobraźnię.  Niekonwencjonalny spektakl z użyciem świateł UV i specjalnej charakteryzacji, wprawił młodą publiczność w zachwyt, za co „aktorzy” nagrodzeni zostali gromkimi brawami.
W przedstawieniu wystąpili młodzi aktorzy naszego miasta i gminy: Antoni Muszyński, Łucja Stępniewska, Milena Kolosek, Małgorzata Kolosek, Weronika Dziekońska, Weronika Brzostek, Anastazja Młynarczuk oraz Paulina Młynarczuk.