b_350_233_16777215_00_images_Czytanie-wrzesień_2019_DSC_6381.JPGMając na uwadze rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci, Biblioteka Publiczna w Broku, rozpoczęła akcję czytelniczą „Spotkania z Bajką”. Akcja ma na celu promowanie czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci, a także pozyskiwanie najmłodszych czytelników by stawali się świadomymi i aktywnymi odbiorcami literatury. Raz w miesiącu bibliotekarka odwiedzi dzieci z Przedszkola Miejskiego w Broku oraz Szkoły Podstawowej w Kaczkowie Starym - punkt przedszkolny i zapozna je z ciekawą literaturą. W tym roku szkolnym zostaną zaproponowane przedszkolakom książki mówiące o tolerancji, przyjaźni, odpowiedzialności i innych wartościach.

Dziś, 10 września Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Broku wysłuchały wzruszającej i zabawnej historii o przyjaźni pt. „Słoniątko Trąbiątko w Przedszkolu” Sharon Rentty.

Dziękujemy za fantastyczne spotkanie!