b_350_233_16777215_00_images_pokaz_iluzji_2019_DSC_2117.JPG9 maja, Biblioteka Publiczna w Broku w ramach obchodów „Tygodnia Bibliotek” zaprosiła najmłodszych mieszkańców Broku na bardzo ciekawe i pełne niezapomnianych wrażeń i emocji spotkanie.

W pierwszej części, spotkanie odbyło się w formie żywej lekcji przyrody z udziałem zwierzątka – małpki Lotki.  Opiekun małpki p. Ryszard Olender, opowiadała dzieciom o życiu i zwyczajach tego niezwykłego, egzotycznego zwierzątka, prezentując przy tym „bohaterkę” spotkania na własnej głowie. Dzieci nie tylko poznały te niezwykłe zwierzątko, ale mogły je też osobiście dotknąć i zobaczyć na żywo. A przecież nie często nadarza się taka okazja.

Kolejną atrakcją tego dnia był występ MAGO - iluzjonisty Bartosza Szuberta – uczestnika programu „Mam Talent”.  Pokaz z użyciem licznych przedmiotów i kolorowych rekwizytów, a także ze wspólnym czarowaniem, wywoływał u dzieci spontaniczny śmiech i głośne oklaski. Magik wyczarował nawet żywego królika!  Spotkanie dostarczyło dzieciom wiele radości, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, które pozostaną w ich pamięci na długi czas.