b_350_233_16777215_00_images_Andrzej_Rybiński_2019_DSC_1889.JPGW niedzielne popołudnie 5 maja, Sala widowiskowa w Broku zapełniła się gronem wielbicieli talentu i piosenek Andrzeja Rybińskiego. Wokalista znany między innymi z takich niezapomnianych przebojów, jak „Nie liczę godzin i lat”, „Czas relaksu” czy „Pocieszanka” i wielu innych spotkał się z brokowską publicznością w ramach cyklu „Spotkanie z gwiazdą”.


Przez blisko dwie godziny artysta opowiadał anegdoty związane z jego muzyczną karierą oraz występami w zespołach „2 plus 1” i „Andrzej i Eliza”, zdradził również jak powstawały jego najsłynniejszy piosenki, a także jak to się stało, że zaczął śpiewać.
Całość spotkania uzupełnił recital. Publiczność usłyszała zarówno najnowsze, jak i te najsłynniejsze utwory Andrzeja Rybińskiego – „Pocieszanka”, „Na dnie serca schowaj żal”, „Czas relaksu”, „Nie płacz maleńka”, „Po sezonie”, „Dobra miłość między nami” i „Za każdą cenę”. Przebój „Nie liczę godzin i lat” Artysta zaśpiewał razem z publicznością.
„Spotkanie z gwiazdą” poprowadził dziennikarz radiowy p. Marian Dachniewski.
Na zakończenie publiczność podziękowała Andrzejowi Rybińskiemu owacją na stojąco.