b_350_223_16777215_00_images_teatrzyk_wrzesien_2018_DSC_4028.JPG18 września 2018 r. aktorzy z teatru KRAK – ART z Krakowa gościli w Bibliotece Publicznej w Broku z bajką dla dzieci „Magiczna kraina Czarnoksiężnika OZ-ona”. Bajka opowiadała o małej Dorotce, która za sprawą potężnej wichury przeniosła się wraz ze swoim  najlepszym przyjacielem – pieskiem Toto do magicznej krainy, którą włada tajemniczy Czarodziej Oz-on. Pełna humoru i zabaw bajka dostarczyła dzieciom wielu artystycznych wrażeń. Podczas spektaklu aktorzy nawiązywali bezpośredni  kontakt z dziećmi, włączali je do współudziału  w przedstawieniu, zachęcali do zabaw przy piosenkach.

Bajkę obejrzeli i czynnie uczestniczyli uczniowie z klasy I i II  ze Szkoły Podstawowej  w Broku,  Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Broku, a także uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej w Kaczkowie Starym oraz dzieci z punktu przedszkolnego w Kaczkowie Starym.