b_350_233_16777215_00_images_dzien_kobiet_2018_DSC_9185.JPGW czwartkowe popołudnie, 8 marca br. w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Broku odbyły się miejsko-gminne obchody uroczystości z okazji Dnia Kobiet, na które Burmistrz Miasta i Gminy Brok p. Marek Młyński zaprosił wszystkie Panie.


Po rozpoczęciu uroczystości i złożeniu życzeń przez p. Burmistrza i Przewodniczącego Rady Gminy p. Sylwestra Runo przyszedł czas na występ znanego artysty p. Marka Ravskiego.
Podczas godzinnego koncertu pt. „Najpiękniejsze piosenki o miłości, kobietach i dla kobiet...” zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać znanych wszystkim, najpiękniejszych, pełnych emocji i miłości polskich oraz światowych przebojów. Wśród wykonanych w mistrzowski sposób  utworów, które wysłuchała publiczność znalazły się m.in. „Czy pani mieszka sama”, „Serce matki”, „Tango milonga”, „Oczy czarne”, czy „Besame muchote”.
Koncert okazał się wyjątkowym wydarzeniem, które spotkało się z gorącym przyjęciem publiczności. Przybyłe Panie nie tylko gromko oklaskiwały p. Marka Ravskiego oraz akompaniującego mu na instrumentach klawiszowych pianistę Polskiego Baletu Narodowego
p. Marcina Mazurek – ale również śpiewały razem z artystami znane i lubiane piosenki.

Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Gminy w Broku oraz Biblioteka Publiczna w Broku


</p>