mobilna_biblioteka.jpgBiblioteka Publiczna w Broku, proponuje swoim czytelnikom - osobom starszym, niepełnosprawnym korzystanie z usługi „Mobilna Biblioteka”. Usługa ta skierowana jest do osób starszych, chorych i niepełnosprawnych, którzy z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć do naszej instytucji.

 

Ofetra ta jest całkowicie bezpłatna i obejmuje osoby zamieszkałe na terenie miasta i gminy Brok. Aby zamówić książkę czy audiobooka wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail, a pracownik placówki przywiezie zamówione tytuły pod wskazany adres z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Na stronie internetowej Biblioteki (www.biblioteka.brok.pl), w zakładce "Katalog książek" znajduje się katalog wszystkich książek i audiobooków.  Oprócz tego, można również zadzwonić do Biblioteki i spytać o dostępność któregoś z tytułów.

Zamówienia można składać od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00–16:00 mailowo, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie, pod numerem 29 745 75 01. Usługa nie jest dla nas nowością, polecamy się.