mobilna_biblioteka.jpg

Od początku września Biblioteka Publiczna w Broku wprowadza nową usługę tzw. „Mobilną Bibliotekę” polegającą na nieodpłatnej możliwości wypożyczenia książek do domu czytelnika.

Usługa skierowana jet do osób starszych, chorych i niepełnosprawnych, którzy z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć do naszej instytucji. Aby zamówić książkę czy audiobooka wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail, a pracownik placówki przywiezie zamówione tytuły pod wskazany adres.

Na stronie internetowej Biblioteki (www.biblioteka.brok.pl), w zakładce "Katalog książek" znajduje się katalog wszystkich książek i audiobooków.  Oprócz tego, można również zadzwonić do Biblioteki i spytać o dostępność któregoś z tytułów.

W miesiącu można wypożyczyć trzy dowolne tytuły. Zamówienia można składać od poniedziałku do piątku, w godz. 10–16.  Mailowo, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie, pod numerem 29 745 75 01. Dostawy będą realizowane raz w miesiącu.